کد خبر: 10524 | زمان مخابره: ۱۱:۳۴:۵۰ - شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 581 بازدید | |

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران اعلام کرد: تولید در انتظار تحقق بسته های حمایتی

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در همایش بزرگداشت روز صنعت و معدن در استان اصفهان که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی برگزار شد، گفت: جامعه صنعت و معدن از بهبود روابط بین المللی کشور حمایت می کند اما با برقراری این روابط، تولیدات خارجی به بازارهای کشور ما راه پیدا می کنند و تولیدکنندگان ما نمی توانند با آنها رقابت کنند.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصقهان؛ سیدعبدالوهاب سهل آبادی ادامه داد: صدور بخشنامه های هر روزه این رقابت را سخت تر هم می کند.

وی با بیان اینکه بخش تولید ما درگیر مشکلاتی مانند ارزش افزوده و … است، افزود: طرح هدفمندی یارانه ها طرح مفیدی است اما در اجرای آن بسته های حمایتی به تولید نرسید.

وی با اشاره به اینکه بانک ها امروز در حالی صاحب کارخانه می شوند که کار آنها تولید نیست، ادامه داد: متاسفانه هیچ رقابتی در حوزه بیمه در کشور وجود ندارد.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان اضافه کرد: با چنین شرایطی نمی توان برای چندین میلیون دانشجویی که به زودی وارد بازار کار می شوند، شغل ایجاد کرد.

سهل آبادی با بیان اینکه استاندار اصفهان در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی حضور مثبت و قوی دارد، اظهار کرد: اما عمده مشکلات ما در حوزه ملی است و به طور مثال مشکلات بانکی در استان قابل حل نیست.

وی با اشاره به موضوع خشکی زاینده رود، عنوان کرد: حالا که مردم اصفهان حامی ولایت هستند، نباید بگذاریم ریشه حیات، اشتغال و … برای آنها خشک شود.

وی از نمایندگان مجلس خواست تا مسئله آب را به طور جدی پیگیری کنند و افزود: تشکل های اقتصادی استان هم در این زمینه فعال شده اند و به زودی مسائل را در حوزه آب به رییس جمهوری محترم و مقام ولایت انتقال می دهند.ارسال نظر


آخرین خبرها