کد خبر: 12585 | زمان مخابره: ۱۴:۵۷:۰۵ - دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 395 بازدید | |

هرگز به دنبال تضعیف اتاق های بازرگانی نبوده و نیستیم

نشست دبیران خانه های صنعت، معدن و تجارت استان ها با حضور بیش از بیست  دبیر استانی برگزار گردید.

سید محمدرضا مرتضوی به عنوان دومین سخنران این نشست، ضمن خوش آمد و سپاس از فعالیت ها و تلاش های دبیران استانی، گزارشی از فعالیت های دبیرخانه مرکزی و همچنین ستاد دائمی بزرگداشت روز صنعت و معدن  ارائه داد.

وی با اشاره به وضعیت حساس و پیچیده تولید و صنعت ، از دبیران استان ها درخواست نمود با تشکیل کمیته های ویژه زمینه لازم برای ارتباط بین مسئولین استانی و کشوری با خانه ها، انجمن ها و واحدهای بزرگ تولیدی را فراهم نموده و از این راهکار برای حل مشکلات و موانع موجود استفاده نمایند.

دبیرکل خانه ایران افزود: در حال حاضر خانه ایران به بهترین نحو ممکن در زمینه حل مشکلات واحدها در سطح ملی اقدام      می نماید که به عنوان مثال می توان به تلاش های صورت پذیرفته در جهت بهبود وضعیت واحدهای تولید آرد اشاره نمود.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران از صداو سیما، مطبوعات و سایت های اطلاع رسانی به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای لازم برای تحقق اهداف خانه ها نام برده و خواستار ارتباط مستمر با رسانه های جمعی گردید.

مرتضوی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به نحوه تعامل و همکاری بین اتاق های بازرگانی و خانه ها در سطح کشوری و استانی گفت: ما هرگز به دنبال تضعیف اتاق ها نبوده و نیستیم و تمام تلاش خود را در جهت همسویی و هم  افزایی این دو تشکل به کار خواهیم گرفت.ارسال نظر


آخرین خبرها