کد خبر: 2445 | زمان مخابره: ۱۳:۱۲:۰۲ - شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 5,875 بازدید | |

۱۸۰ اولویت سرمایه گذاری کل کشوردرسایت بهین یاب اعلام شد.

تاکنون ۱۸۰ اولویت سرمایه گذاری کل کشور مشخص و درسایت اینترنتی بهین یاب اعلام شده است.

 به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی بنقل ازشاتا، یکی از اهداف اعلام اولویت های سرمایه گذاری در کشور جلوگیری از خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده بالاتر با فرآوری بیشتر است.

گزارش فوق حاکیست :تعیین اولویت های سرمایه گذاری حرکت از صنایع اشباع به سمت سرمایه گذاری درصنایع غیر اشباع و ضروری است و۱۸۰ اولویت سرمایه گذاری با بررسی های همه جانبه در کل کشور اعلام شده و فعلا غیر قابل تغییر است.

روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اضافه کرد: این اولویت ها در حوزه های صنایع سلولزی ، شیمیایی ، صنایع غذایی ، مصالح ساختمانی و فلزات خودرو ، الکترونیک ، دارو و تجهیزات پزشکی بوده که تمام اطلاعات مربوطه در سایت بهین یاب درج وبراساس اولویت های موجود در سایت دو نوع مجوز صادر می شود که مجوز نوع ‘الف ‘برای صنایع اولویت دار و نوع ‘ب ‘ برای صنایع اشباع صادر می شود.

شایان ذکر است که اولویت های سرمایه گذاری به مرور زمان اضافه خواهند شد و ممکن است برخی نیز پس از مدتی از اولویت خارج شوند.

گفتنی است که فعالان اقتصادی می توانندبا مراجعه به سایت اطلاع رسانی بهین یاب وزارت صنعت، معدن وتجارت علاوه براولویتهای سرمایه گذاری تمام اطلاعات واحدهای فعال صنعتی و معدنی و نیز بخشنامه ها و دستورالعمل ها در این پایگاه مشاهده نمایندارسال نظر


آخرین خبرها