کد خبر: 26053 | زمان مخابره: ۱۳:۱۸:۳۸ - شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 390 بازدید | |

افتتاح و بهره برداری ۱۸ واحد صنعتی و تولیدی شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح و بهره برداری۱۸ واحد صنعتی و تولیدی در دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: عزم دولت در همه زمینه های اقتصادی جدی است تا رونق و توسعه صنعتی بیش از پیش ایجاد شود.

وی ادامه داد: ایجاد مسیر رونق کسب و کار در هر شرایط اقتصادی مستلزم آرامش و شرایط مناسب است که با حمایت های دولت تدبیر و امید ما در شهرکهای صنعتی به این مهم رسیده ایم.

مهدی زاده مقدم افزود: دولت تسهیلات خوبی برای واحدهای صنعتی و تولیدی پیش بینی کرده و بر اساس اولویت در استان در حال اجرا است.
وی بیان داشت : این واحدها با سرمایه ای بالغ بر ۱۱۷۳ میلیارد ریال و اشتغال زایی مستقیم بالغ بر ۴۳۰ نفر در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهند رسید.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: باید با برنامه ریزی و هدف گذاری زمینه ایجاد بسترهای مناسب برای حضور سرمایه گذاران در شهرکهای صنعتی را فراهم کنیم و یکی از برنامه‌های ما تقویت بخش تولید و صنعت استان است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی با توجه به حمایت های سازمان اظهار داشت : یکی ازاولویت های اصلی ما توسعه و بهبود زیرساخت ها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی است چون سرمایه گذاران واحدهای صنعتی و تولیدی برای بهره مندی از امکانات و زیرساخت ها در شهرکهای صنعتی مستقر شده تا ازاین زیرساختها استفاده نمایند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون استان خراسان رضوی با ۴۵ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب ، ۳۸ شهرک قابل واگذاری و ۲ شهرک در حال احداث زمینه استقرار ۲ هزار و ۴۰۵ واحد صنعتی و اشتغال بالغ بر ۷۱ هزار نفر را فراهم کرده است.ارسال نظر


آخرین خبرها