کد خبر: 28575 | زمان مخابره: ۱۲:۱۱:۰۵ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 229 بازدید | |

نخستین دفتر محلی پیمانکاری فرعی صنعتی کشور در مشهد راه‌اندازی شد‌

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان‌رضوی گفت: دفتر محلی پیمانکاری فرعی صنعتی برای نخستین بار در کشور در شهرک صنعتی توس مشهد راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مسعود مهدی‌زاده‌مقدم ظهر امروز در مراسم راه‌اندازی نخستین دفتر محلی پیمانکاری فرعی صنعتی کشور در شهرک صنعتی توس مشهد، اظهار داشت: یکی از مدل‌های کمک به توسعه صنایع کوچک، مدل پیمانکاری فرعی است که در این مدل برد کاری پیمانکاران فرعی بالا رفته و این گروه ارتقاء پیدا می‌کنند.

وی افزود: در این مدل، پیمانکاران اصلی خدمات مشاوره در راستای توانمندسازی آنان ارائه می دهند، لذا این مهم در سال اقتصاد مقاومتی تولید- اشتغال برای توانستن در صنایع کوچک و تقویت آنان در جهت خودکفایی مؤثر است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های ما در شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی حمایت از صنایع کوچک و ایجاد تسهیل در امور آنها است، خاطرنشان کرد:  در این راستا و به منظور استفاده از ظرفیت تولیدکنندگان داخلی در جهت تأمین نیازهای صنعت نفت و گاز کشور و جلوگیری از خروج سرمایه‌های ملی، نمایشگاهی از قطعات و تجهیزات نفت، گاز و صنایع وابسته توسط شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی دایر شده است و این نمایشگاه درجهت ارتقاء ساخت داخل و تامین نیازهای داخلی برپا شده است.

مهدی‌زاده‌مقدم گفت: یکی از اقدامات مهم ما توسعه تولید قطعات در استان است و در این راستا دفتر محلی پیمانکاری فرعی صنعتی برای نخستین بار در کشور در شهرک صنعتی توس مشهد راه‌اندازی شد.ارسال نظر


آخرین خبرها