کد خبر: 31179 | زمان مخابره: ۱۲:۰۸:۲۹ - پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 159 بازدید | |

چهار طرح عمرانی صنعتی در قوچان به بهره برداری رسید

ایرنا- همزمان با هفتمین روز دهه فجر چهار طرح عمرانی و صنعتی در شهرستان قوچان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی ۲ طرح دیگر نیز آغاز شد.

فرماندار قوچان روز چهارشنبه در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: یک هزار و ۱۰۰ متر راه روستایی چالاکی در بخش مرکزی با هزینه سه میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
علیرضا قامتی افزود: خطوط انتقال آب روستای آبشوری نیز با هزینه چهار میلیارد و ۵۹۵ میلیون ریال برای ۱۲۰ بهره‌ بردار و ۱۷۵ هکتار زمین زیر پوشش با دبی ۲۸ لیتر در ثانیه مورد بهره ‌برداری قرار گرفت.
وی اظهار کرد: طرح توسعه واحد صنعتی لبنی در این شهرستان نیز با هزینه ۳۰ میلیارد ریال در ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع به بهره برداری رسید که برای ۵۰ نفر شغل ایجاد کرده است.
وی گفت: طرح توسعه فراوری و بسته ‌بندی خشکبار نیز با هزینه هفت میلیارد ریال و اشتغالزایی برای هفت نفر به بهره ‌برداری رسید.
قامتی افزود: علاوه برآن عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۹ روستای بخش مرکزی این شهرستان با اعتبار ۲۹۴ میلیارد و ۸۹۲ میلیون ریال آغاز شد.
وی اظهار کرد: با بهره برداری از این طرح سه هزار و ۵۹۲ خانوار از نعمت گاز برخوردار می ‌شوند.
وی گفت: همچنین گازرسانی به ۹ روستا با یک هزار و ۳۱۷ خانوار با اعتبار ۱۰۸ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال و گازرسانی به ۱۰ روستای دیگر با ۹۳۹ خانوار و اعتبار هفت میلیارد و ۷۸۹ میلیون ریال آغاز شد.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه‌ های خبری و تصویری فعال است.ارسال نظر


آخرین خبرها