کد خبر: 31475 | زمان مخابره: ۱۲:۱۴:۱۲ - پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 129 بازدید | |

نشست مشترک معاون شرکت شهرک‌های صنعتی استان با فعالان اقتصادی سوریه

نشست مشترک سرمایه گذاران سوریه با معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مجید علیخواه در این نشست اظهار کرد: منافع مشترک سرمایه گذاران در حوزه هایی که زمینه اقتصادی دارند، باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی افزود: توسعه روابط استان خراسان رضوی با سایر کشورها به خصوص سوریه سبب اشتراکات فراوانی به نفع طرفین خواهد شد و به طور یقین مسیر رشد استان را نیز فراهم می کند.
علیخواه ادامه داد: این نشست با هدف توسعه همکاری تجاری فی ما بین واحدهای صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی استان خراسان رضوی و تجار و بازرگانان سوریه برگزار شد.
وی عنوان کرد: با توجه به شرایط به وجود آمده برای کشور دوست و برادر، سوریه، استان خراسان رضوی آمادگی کامل دارد در بخش های تامین مواد دارویی و تجهیزات پزشکی، تامین ماشین آلات تاسیسات مورد نیاز ساخت کارخانه، ارائه خدمات مشاوره صنعتی و ارائه فناوری تولید در صنایع دارویی و هچنین سرمایه گذاری مشترک با این کشور همکاری کند.
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این نشست ها به تقویت همکاری های اقتصادی میان تولیدکنندگان داخلی و سرمایه گذاران خارجی منجر می شود و زمینه های مختلف اقتصادی را در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان فراهم خواهد کرد.
وی گفت: مقرر شد لیست کاملی از نیازها از سوی طرف سوری به شرکت شهرک‌های صنعتی اعلام شود تا افراد توانمند در زمینه رفع این نیازها انتخاب و با برگزاری نشست های رو در رو  امکان ارائه خدمات بهتر فراهم آید.ارسال نظر


آخرین خبرها