کد خبر: 31507 | زمان مخابره: ۱۲:۵۶:۱۱ - یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 142 بازدید | |

سرمایه گذاری اسپانیا در راه خودرو سازی سبزوار

نیروگاه ۵۴۶ مگاواتی سیکل ترکیبی سبزوار با حضور وزیر نیرو ۲۲ اسفند کلنگ زنی می شود .
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر اخیر به کشور اسپانیا در خصوص احداث کارخانه خودروسازی در سبزوار گفت: این کارخانه با مشارکت سرمایه‌گذار برند معتبر اسپانیایی در این شهرستان احداث می‌شود. به گزارش خراسان رضوی، رمضانعلی سبحانی فر جمعه‌شب در نشستی  که در حسینیه نجم برگزار شد بابیان این که پهنای باند اینترنت سبزوار از یک اس تی وان به سه اس تی وان افزایش‌یافته است، اظهار کرد: تمامی روستاهای این شهرستان به شبکه ارتباطی اینترنت تجهیز و دکل‌های بی تی اس در بخش زیادی از مناطق سبزوار نصب و راه‌اندازی شده است.
وی از ایجاد ردیف اختصاصی برای احداث مسیر ترانزیتی سبزوار به سلطان‌آباد و قوچان در بودجه سال آینده خبر داد و افزود: یکی از نیازهای جدی مردم شهرستان‌های سبزوار و خوشاب احداث مسیر ایمنی بوده که با اختصاص اعتبار موردنیاز در سال آینده اجرایی می‌شود. وی یکی از مطالبات چندین ساله مردم این شهرستان را احداث راه‌آهن دانست و بیان کرد: سبزوار در کنار مسیر شبکه ریلی راه‌آهن شمال به جنوب کشور دارای ردیف بودجه اختصاصی شد که مسیر سبزوار به بردسکن، خلیل‌آباد، کاشمر، شبکه ریلی بافق، بندرعباس و مشهد متصل می‌شود و از سمت شمال به شبکه ریلی نقاب، اسفراین، بجنورد، شیروان و درنهایت به مسیر گرگان – مشهد اتصال می‌یابد.
سبحانی فر با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی اختصاص اعتبار پروژه راه‌آهن سبزوار، تصریح کرد: طی امسال اعتبار راه‌آهن از ۱۲ میلیارد تومان به حدود ۲۱ میلیارد تومان افزایش‌یافته است. وی گفت: سه میلیارد تومان از مطالبات پیمانکار این پروژه باقی‌مانده است که چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای راه‌آهن سبزوار اختصاص یافت و به‌زودی تمامی مطالبات پیمانکار پرداخت می‌شود. نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از کلنگ زنی پروژه نیروگاه ۵۴۶ مگاواتی سیکل ترکیبی سبزوار با حضور وزیر نیرو در روز ۲۲ اسفند امسال خبر داد و افزود: از محل اعتبار نیروگاه‌های کشور حدود ۲۷۰ میلیون یورو برای اجرای پروژه نیروگاه سبزوار اختصاص یافت که ظرفیت اشتغال‌زایی مستقیم برای بیش از ۴۰۰ نفر را دارد. سبحانی فر با اشاره به سفر اخیر به کشور اسپانیا در خصوص احداث کارخانه خودروسازی در سبزوار، یادآور شد: این کارخانه با مشارکت سرمایه‌گذار برند معتبر اسپانیایی در این شهرستان احداث می‌شود.ارسال نظر


آخرین خبرها