کد خبر: 31514 | زمان مخابره: ۱۵:۵۴:۵۶ - یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 150 بازدید | |

چرخه را بچرخانیم؛ حمایت از تولید داخلی با خرید کالای ایرانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی به حمایت از تولید داخلی و خرید کالای ایرانی تأکید و از راه اندازی پویش بیایید چرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خرسان رضوی، “ مسعود مهدی زاده مقدم ” در نشست با دبیر شورای امامان جماعت شهرک‌ها و نواحی صنعتی و مدیران شهرک‌های صنعتی استان، اظهار کرد: باید حمایت از تولید داخلی و مصرف کالای داخلی یک فرهنگ مستمر و همه خرید کالای ایرانی را یک ضرورت بدانند تا زمینه ساز رشد و رونق تولید و اقتصاد و همچنین اشتغال پایدار در همه جا فراهم شود.

وی با اشاره به اهداف اقتصاد مقاومتی در حمایت از تولید افزود: قطعاً اگر بخواهیم به ساختاری دقیق و نظام مند در رشد و توسعه اقتصادی جامعه برسیم باید همانطورکه در اهداف اقتصاد مقاومتی بیان شده حمایت ازتولید ملی، تقویت و توسعه کار شایسته و کارآفرینی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مد نظر همگان باشد و خرید کالای ایرانی یک فرهنگ عمومی و ماندگار تبدیل شود.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: ایجاد اشتغال مولد و رشد و رونق تولید در گرو حمایت و استفاده همگان از محصولات داخلی بوده تا فضای مطلوب کسب و کار بخصوص در مناطق کمتر توسعه یافته شکل گیرد و فرصت های شغلی برای جوانان جامعه بوجود آید.

وی تأکید کرد: راه اندازی پویش بیایید چرخه را بچرخانیم؛ خریدکالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی، اقدامی بسیارمناسب و موثر بوده تا خرید و مصرف کالای ایرانی بیش از پیش در اذهان همگان یادآوری و نگاه مصرف کننده نسبت به حمایت و مصرف کالای داخلی همیشگی شود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: از همه رسانه ها درخواست دارم تا همیشه مبلغ و ترویج دهنده کالای داخلی باشند و با حمایت خود از تولید ملی گامی موثر در جهت پیشبرد اهداف توسعه صنعتی کشور بردارند.ارسال نظر


آخرین خبرها