کد خبر: 31792 | زمان مخابره: ۱۳:۴۴:۱۱ - سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 103 بازدید | |

۷۱ پروژه اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی به انجام رسید

سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از تکمیل ۷۱ مورد از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان که از سال قبل اجرایی شده است خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در این زمینه اظهار کرد: در مجموع ۱۹۱ پروژه مهم در حوزه اقتصاد مقاومتی در استان تعریف شد که از این تعداد ۳۷ درصد آن به انجام و بهره‌برداری رسیده و مابقی در دست اجرا است.

وی عنوان کرد: از پروژه‌های باقیمانده ۳۶ مورد بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۲۱ پروژه هم بین ۶۰ تا ۸۰ درصد به انجام رسیده است .

سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: همچنین ۱۶ مورد از این پروژه‌ها هم بین ۴۰ تا ۶۰ درصد و ۲۱ پروژه هم ۲۰ تا ۴۰ درصد دارند و پیشرفت فیزیکی ۲۶ مورد هم کمتر از ۲۰ درصد است.

رسولیان اضافه کرد: برنامه‌ریزی و تلاش بر این بوده که عمده این طرح‌ها و پروژه‌ها در سال حمایت از کالای ایرانی تکمیل شده و به انجام برسد.

وی با بیان اینکه این طرح‌های عملیاتی و اجرایی در توسعه استان نقش و سهم بسزایی دارند، گفت: از جمله آن‌ها پروژه‌های معدنی، فولاد، سیمان ، کشت گلخانه‌ای، توسعه آبیاری نوین و مانند آن بوده که آثار خوبی بر بخش‌های مربوطه دارند.ارسال نظر


آخرین خبرها