کد خبر: 31815 | زمان مخابره: ۱۴:۱۵:۰۷ - سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 89 بازدید | |

فرماندارقوچان: مطالبات کارگری دوچرخه سازی بافروش قطعات اضافی کارخانه تامین خواهدشد

مطالبات کارگری کارخانه دوچرخه سازی آساک دوچرخ قوچان از محل فروش برخی اقلام اضافی وقطعات دپو شده درانبار این واحد ، تامین وپرداخت خواهد شد. فرماندارقوچان دراین باره گفت: قراربود پرداخت مطالبات کارگری این کارخانه ازمحل فروش قطعات ولوازمی از کارخانه ازطریق مزایده در فروردین امسال پرداخت شود که درهرحال انجام مزایده یک بحث قضایی است و احکام صادر شده دراین زمینه باید به اجرا درآید .
این درحالی است که باتوجه به اهمیت این کارخانه و تلاش مسئولان شهرستان درجهت سامان دهی واحیای آن ، تاکنون سعی شده است به هرشکل ، ماشین آلات ودستگاه های تولید دراین واحد صنعتی در جای خود باقی بمانند و لطمه ای به آن ها وارد نشود. قامتی افزود: خوشبختانه بانگاه مثبت دستگاه قضایی درشهرستان به  این امر درجهت حمایت از بخش صنعت وتولید ، نظر براین است تا درواقع ، اصالت کارخانه همچنان حفظ شود و خللی هم به ماشین آلات آن وارد نیاید ، چراکه به راحتی نمی توان چنین ماشین آلات باارزش و مهمی را دوباره خریداری وجایگزین کرد.
بنابراین قرار است از محل فروش برخی اقلام اضافی و قطعات تولیدی دپوشده در انبار ، برای پرداخت مطالبات کارگری اقدام شود که درهرصورت حق وحقوق این قشر زحمتکش نیز باید مدنظر باشد تا حقی ازآنان ضایع نشود. وی خاطرنشان کرد: یکی دو نفر از سرمایه داران علاقه مند به تولید واهل کار نیز برای راه اندازی این کارخانه اعلام آمادگی کرده اند که پیگیر هستیم و نهایت تلاش ما همچنان برحفظ کارخانه ، احیا و راه اندازی دوباره این مجتمع بزرگ تولیدی صنعتی است.
شایان ذکر است این کارخانه دراسفند سال ۹۵ تعطیل شده است و جادارد همچنان با یک عزم واراده جمعی و حمایت های جدی ولازم مسئولان امر در رفع مشکلات این واحد و ازسرگیری فعالیت های تولیدی درآن کوشش شود که هرگونه اهمال و سهل انگاری ، منجر به برچیده شدن بساط آن خواهد شد که زیان آن جبران ناپذیر است…ارسال نظر


آخرین خبرها