کد خبر: 32016 | زمان مخابره: ۱۴:۰۳:۰۰ - سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 168 بازدید | |

برخی صنایع بزرگ کشور نیازمند حمایت ویژه هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از صنایع بزرگ کشور نیازمند حمایت ویژه برای ادامه فعالیت هستند.

حمید گرمابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس با اشاره به اینکه برخی صنایع و واحدهای تولیدی بزرگ در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارند و نیازمند این هستند که نگاه ویژه‌ای به آنها صورت بگیرد اظهار داشت: در بودجه برای حمایت از صنایع مبالغی دیده شده اما باید برای این دسته از صنایع حمایت به صورت ویژه‌تر باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نگاه به داخل این الزام را صورت می‌دهد که در شرایط فعلی نگاه ویژه‌ای به این صنایع داشته باشیم گفت: علاوه بر این، نیروی متخصص و کارگر با مهارت در این واحدها فعالیت داشته و از نظر ذخیره نیروی انسانی نیز این دست از صنایع دارای ارزش هستند.

گرمابی افزود: بسیاری از این واحدهای تولیدی و صنایع بزرگ می‌توانند در زمینه نیاز بازار داخلی پاسخگو باشند و کشور را از واردات کالای خارجی بی نیاز کنند ضمن اینکه از لحاظ کیفی نیز این صنایع دارای کیفیت مناسبی در قیاس با نمونه خارجی خود هستند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از این صنایع در حوزه محصولاتی مانند لوازم خانگی برندهای معتبری را تشکیل داده بودند که به دلیل عدم توجه، برخی از این واحدها یا تعطیل شده‌اند و یا به حالت نیمه تعطیل درآمده‌اند.ارسال نظر


آخرین خبرها