کد خبر: 32348 | زمان مخابره: ۱۴:۵۵:۳۵ - یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 147 بازدید | |

نشست هم اندیشی صنعت و رسانه ملی

با حضور جمعی از روسای انجمن های صنایع همگن خانه صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی با مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی نشست هم اندیشی صنعت و رسانه ملی در مشهد برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی در این نشست گفت: رسانه ملی می‌تواند مردم را تشویق کند تا منابع مالی خود را برای سرمایه‌گذاری به حوزه صنعت و معدن هدایت کنند.

 راضیه علیرضایی افزود: گام بعدی صدا و سیما برای حمایت از تولید، توجه به ظرفیت ها به جای بیان مشکلات به تنهایی است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی هم در این نشست گفت: دفاع از سیاست های نظام در حوزه اقتصادی حمایت از تولید داخلی و تولید دانش بنیان از وظایف رسانه ملی. است

محسن نصرپور افزود: صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی با همکاری صنعت و معدن استان آمادگی دارد برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی با رویکرد امید آفرینی تولید کند.

اعضای هیات مدیره و روسای انجمن های صنایع همگن استان هم در این جلسه انتظارات خود را از رسانه ملی بیان کردند.

معرفی واحدهای تولیدی موفق، توجه به تولید دانش بنیان، پیگیری مشکلات چرخه تولید در استان، مقابله با موازی‌کاری دستگاه‌های اجرایی، لزوم تغییر قوانین در مسیر تسهیل چرخه تولید و بی ثبات اقتصادی در نرخ ارز از جمله دغدغه ها و درخواست های  فعالان تولید و صنعتگران از مسئولان  صدا و سیمای مرکز خراسان برای پیگیری بود.

در این نشست مهندس حسینی رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی در سخنانی بر حمایت از کارآفرینان از سوی رسانه ملی تاکید کرد و گفت : توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی نیازمند پشتیبانی رسانه ای برای گره گشایی از تولید است .

این نشست با ۱۰ مصوبه برای برنامه ریزی در حمایت از کالای ایرانی به کار خود پایان داد .

 

 ارسال نظر


آخرین خبرها