کد خبر: 33109 | زمان مخابره: ۱۱:۲۳:۵۱ - شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 122 بازدید | |

شبی که در یاد می ماند ؛ گزارش یک اتفاق خوب

امیر روحپرور – ۱۸ مهرماه ۱۳۹۷ روزی به یاد ماندنی بود، روزی که مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره و بازرس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با حضور پرشور و مشارکت فعال مسئولان انجمن های صنایع همگن استان به نمادی از خرد جمعی تبدیل شد.

بالاخره پس از ماهها برنامه ریزی ششمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس خانه صنعت، معدن و تجارت استان با نامزدی ۱۹ نفر از پیشتازان عرصه تولید برگزار شد.

از جمله شاخص های ششمین دوره انتخابات خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی حضور فعال مدیران جوان کارآفرین در کنار پیشکسوتان صنعت بود، امری که با تشکیل کمیسیون جوانان خانه صنعت، معدن و تجارت استان نقش پررنگتری یافت.

اما امسال مجمع عمومی ویژگی دیگری هم داشت و آن تجلیل از یاد و خاطره بزرگ مرد صنعت مرحوم دکتر حسین قنبری بود، مردی که سالها صادقانه به صنعت کشور خدمت کرد.

مجمع عمومی سال ۹۷ خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی همراه با قدرشناسی از هیات مدیره دوره پنجم و دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت استان بود، آنهائیکه طی سالیان گذشته برای خدمت به همکاران خود شب و روز نمی شناختند.

پرسنل سخت کوش خانه هم مزد زحمات خود را با اهدای لوح با امضای مهندس حسینی گرفتند.

خانم علیرضایی در این مراسم از خاطرات خود در اولین روزهای تشکیل خانه صنعت، معدن و تجارت استان گفت از اینکه چگونه بنیانگذاران خانه صنعت ، معدن و تجارت از دکتر شرکاء گرفته تا مهندس نوعی، مهندس شفیعی،  تا هیات مدیره های ادوار مختلف برای جان گرفتن خانه تلاش کردند و او خوشحال از اینکه نسل دوم صنعتگران استان امروزه نقش پررنگی در صحن خانه صنعت، معدن و تجارت استان دارند.

خانم علیرضایی شاید به همین دلیل بود که بارها روی این جمله تأکید کرد که ماموریت هیات مدیره دوره ششم حمایت از کارآفرینان جوان است.

او می گفت؛ باور کنید از تعدد تشکلها، اقتصاد ملی نفع زیادی برده است و حال که خانه به بلوغ حرفه ای خود رسیده است، هرکدام از مدیران این تشکل امروز برای استان سرمایه اجتماعی هستند.

پرچمدار صنعت استان به اختلاف سلیقه ها هم اشاره ای کرد آنجائیکه گفت اختلاف سلیقه لزوماً یک اتفاق بد نیست، آنچه که مهم است خرد جمعی است.

او تقدیر کرد از تک تک مدیران خانه صنعت،معدن و تجارت استان، چراکه می گفت تشکل صنعتگران امروز با اقتدار به بازوی اجرایی و مشاور امین اقتصاد استان تبدیل شده است.

و او افتخار کرد به داشتن خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی

نوبت که به مهندس حسینی رسید، همه نگاهها به سوی او رفت و او مثل همیشه خیلی آرام و متین از همه تشکر کرد و گفت اگر باشگاه داریم، اگر عامل اشتغال داریم، اگر چندین کمیسیون داریم، اگر کلینیک کسب و کار داریم و اگر … همه و همه مرهون کارگروهی است.

خانم قنبری هم از کمیسیون جوانان و برنامه هایش گفت و مهندس تیموری با مهربانی همیشگی اش از خزانه خانه گزارش داد و بعد نوبت به معرفی نامزدها شد و چه با عشق و امید خود را معرفی کردند.

صندوق رأی مهیا شد، صف، صف رای بود و چه شاداب و چه پر نشاط رای ها را به صندوق انداختند تا خدمتگزاران خود را برای سه سال دیگر انتخاب کنند.

و نتیجه این شد:

هیات مدیره:

حسن حسینی

جواد باقری

علیرضا تیموری

علیرضا دربان ثانی

غلامرضا نوفرستی

محمد استادی

فرهاد سحرخیز

علی البدل:

علی حکیمیان

محمدعلی چمنیان

بازرس :

احد خوشرو

علی البدل:

مرتضی حمدی

 

 

 

 ارسال نظر


آخرین خبرها