کد خبر: 33261 | زمان مخابره: ۱۳:۲۲:۴۰ - شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 72 بازدید | |

از ابتدای سال تاکنون صورت گرفت؛ رفع صددرصدی مشکل ۱۳۵ واحد تولیدی در خراسان‌رضوی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از رفع مشکل ۱۳۵ واحد تولیدی معرفی شده به ستاد تسهیل استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، قربان میرزایی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با اعلام این خبر اظهار کرد: مشکلات واحدهای تولیدی پس از معرفی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان صمت استان، در ستاد تسهیل بررسی و دستور لازم برای رفع آن‌ها صادر می‌شود. 
وی با تشریح موقعیت حساس کنونی کشور، تاکید کرد: تلاش‌های صورت گرفته به گونه‌ای است تا با همدلی بخش‌های دولتی، خصوصی و عمومی و با اتکا به تجارب دوران دفاع مقدس با موفقیت از این مرحله عبور کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: حرکت و برنامه‌ریزی‌ها باید به سمت کاهش فشار بر مردم و حل مشکلات قشرهای آسیب پذیر باشد که در این مسیر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها ضروری است.
میرزایی استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان را در شرایط کنونی ضروری دانست و خواستار برگزاری نمایشگاهی به همین منظور شد.
وی با بیان اینکه همجواری با مرز یک فرصت و مزیت،  خاطرنشان کرد: توسعه تجارت با کشورهای همسایه یکی از راهکارهای دور زدن تحریم هاست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی با تاکید بر این که استراتژی مدیریت عالی استان تثبیت اشتغال موجود است، اضافه کرد: حل مشکلات نقدینگی باید به سمت رونق تولید باشد.ارسال نظر


آخرین خبرها