کد خبر: 33313 | زمان مخابره: ۱۱:۴۳:۴۱ - پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 114 بازدید | |

سرپرست استانداری خراسان رضوی ؛ مهم ترین اولویت، حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید است

سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت : در شرایط کنونی باید همه ظرفیت ها در همه بخش ها اعم از دولتی، عمومی و خصوصی برای خدمت موثر به مردم به میدان بیایند و همه در کنار هم برای رفع مسائل و مشکلات ، تلاش کنیم .
به گزارش روابط عمومی استانداری ، قربان میرزایی در جمع معاونان و مدیران ستادی استانداری با تاکید بر این که خدمت در جمهوری اسلامی به ویژه خراسان رضوی توقف بردار نیست ، افزود : معاونان و بخش های ستادی استانداری ، فرمانداران و بخشداران و همه مدیران دستگاه های اجرایی باید برای ارائه خدمات مطلوب مبتنی بر برنامه ریزی با شتاب و باکیفیت، بدون لحظه ای درنگ، امور را به بهترین نحو به انجام برسانند.
وی ادامه داد : رویکرد دولت در استان مدیریت جهادی است و در مدیریت جهادی لحظه ای توقف معنا ندارد و بدین منظور باید همه توان و امکانات را  برای کار موثر و خدمت به مردم به کار گیریم.
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت : ارتباط مداوم با مردم، دستگاه های مردمی و حضور میدانی مدیران و فرمانداران در عرصه و در میان مردم برای درک بهتر و ملموس تر مسائل آنان و چالش های جامعه باید وجهه همت قرار گیرد. 
وی افزود : در این میان باید ظرفیت های مدنی تقویت و برای مشارکت و حضور نظام مند مردم در عرصه توسعه و رفع مشکلات استان با برنامه ریزی موثر، تمهیداتی اندیشیده شود.
 میرزایی وجود شورای گفت وگوی دولت وبخش خصوصی ، خانه احزاب ، خانه تشکل های غیر دولتی ، مجمع مشورتی زنان و جوانان ، برگزاری میزهای گفت و گو با جوانان ، اقوام ، کارگران و غیره را ظرفیتی ارزشمند در این حوزه خواند که باید زمینه حضور آنان در میدان عمل به شکلی منطقی و برنامه ریزی شده برای حضور موثر به ویژه در شرایط کنونی فراهم شود. 
وی تصریح کرد : هر جا مردم خود در حل مسائل و در عرصه عمل حضور داشته اند، نتایج،  بسیار مطلوب و عملکردها موفق بوده است و امروز باید این توان عظیم به عرصه بیاید. 
او افزود : در این خصوص، مهم ترین اولویت حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال های جدید است و باید ضمن تلاش برای رفع موانع تولید در جهت تحقق رویکرد اقتصاد مقاومتی با مشارکت مردم، نهایت تلاش را داشته باشیم .ارسال نظر


آخرین خبرها