کد خبر: 33363 | زمان مخابره: ۱۰:۱۳:۱۴ - پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 93 بازدید | |

مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی نافذ و اجرایی است

سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی نافذ و اجرایی است.

به گزارش روز یکشنبه استانداری خراسان رضوی، قربان میرزایی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی استان افزود: در شرایط کنونی گره گشایی و حل مشکلات واحدهای تولیدی به نفع اقتصاد و اشتغال کشور و استان است و این مهم جز در سایه تعامل و همدلی همه بخش ها حاصل نمی شود.

وی با اشاره به بخشی از مسائل بخش تولید و صنعت اظهار داشت: شرایط سخت است و در این وضعیت اگر همکاری و تعامل همه بخش ها اعم از بانک ها، دستگاه های دولتی، نظارتی، مالیاتی و قضایی برای تسهیل شرایط و تلاش گسترده و همه جانبه برای حرکت به سوی بهبود و رونق تولید نباشد، موفق نخواهیم شد.

وی گفت: کلید موفقیت و عبور از بحران ها در هماهنگی و درک متقابل همه حوزه ها از وضعیت کنونی است.

سرپرست استانداری خراسان رضوی افزود: این هماهنگی ها در سطح خوبی در استان وجود دارد اما در برخی موارد نظیر همکاری بین حوزه صنعت و شهرداری دچار نقصان هستیم که با تشکیل کارگروه مشترک بین استانداری و شهرداری مقرر شد نسبت به بررسی و رفع این مشکلات اقدام شود.

وی اظهار داشت: بخشی از این مشکلات باید در سطح کلان رفع شود و بخشی هم در استان پیگیری می شود تا فشار مضاعف بر واحدهای تولیدی وارد نشود.
در این نشست مشکلات ۶ واحد تولیدی و صنعتی استان مطرح شد و ضمن بررسی راهکارهای مختلف در راستای حل و فصل آن تصمیم گیری شد.
هم اکنون ۶ هزار واحد صنعتی در استان خراسان رضوی فعالیت دارد.ارسال نظر


آخرین خبرها