کد خبر: 33504 | زمان مخابره: ۱۶:۳۶:۴۲ - شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 103 بازدید | |

تشکیل ۳۰۵ فقره پرونده قاچاق در هشت ماهه ابتدایی امسال

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در هشت ماهه امسال حدود ۲۶ هزار بازرسی از انبارها و مراکز عمده و خرده سطح بازار در استان داشتیم که ۳۰۵ فقره پرونده قاچاق کالا با ارزش ریالی بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال تشکیل شده است.
علی باخرد در گفت‌وگو با ایسنا-‌منطقه خراسان، در خصوص کشفیات قاچاق صورت گرفته در ۸ ماهه ابتدایی سال در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اظهار کرد: در هشت ماهه امسال حدود ۲۶ هزار بازرسی از انبارها و مراکز عمده و خرده سطح بازار در استان داشتیم.
وی افزود: ۳۰۵ فقره پرونده قاچاق کالا تنظیم و به تعزیرات حکومتی ارسال شد که کالاها از سطح شهر جمع‌آوری شده است.
باخرد بیان کرد: ارزش ریالی این پرونده‌ها بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال بوده و اقلامی که کشف شده‌اند عمدتا پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و لوازم خانگی است.
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در پوشاک ۲۳ پرونده به ارزش ۱۵ میلیارد ریال تشکیل شده و پرونده‌های قاچاق موجود در لوازم آرایشی بهداشتی ۷۰ مورد به ارزش  ۵ میلیارد ریال و مواد غذایی ۶۴ پرونده به ارزش ۴٫۵ میلیارد ریال بوده است.
وی ادامه داد: در خصوص ارز نیز  ۱۳ پرونده به ارزش ۲۹ میلیارد ریال تشکیل شده و پرونده‎های قاچاق موجود در کالای دخانی ۹۲ مورد به ارزش ۳ میلیارد ریال بوده، همچنین ۷ پرونده قاچاق لوازم خانگی به ارزش ۷۵۰ میلیون ریال تشکیل شده است.
باخرد خاطرنشان کرد: پرونده‎های متفرقه تشکیل شده شامل دارو، کفش، لوازم الکتریکی و تجهیزات پزشکی شامل ۳۶ پرونده به ارزش ۱۳ میلیارد ریال بوده است.ارسال نظر


آخرین خبرها