کد خبر: 33541 | زمان مخابره: ۱۶:۳۶:۰۱ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 63 بازدید | |

هزار و ۳۰۰ واحد صنعتی امسال به چرخه تولید برگشتند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون هزار و ۳۰۰ واحد صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی سراسر کشور به چرخه تولید بازگشته اند .

محسن صالحی نیا  در حاشیه مراسم کلنگ زنی ناحیه صنعتی روستای نوده انقلاب شهرستان خوشاب به خبرنگاران گفت: مشکل این واحدهای صنعتی تامین تسهیلات و مواد اولیه مناسب، ساختار مدیریتی و حقوقی بود که با رفع این موارد شرایط تولید واشتغال مجدد برای آنها فراهم شده است. 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ادامه داد: رفع مشکلات صنایع فعالیتی مستمر است که با تشکیل کمیته عارضه یابی واحدهای تولیدی علت غیرفعال بودن این واحدها بررسی و نسبت به رفع و احیای آنها اقدام می شود. 

وی گفت: تسهیلات به واحدهای تولیدی در قالب سرمایه در گردش، نوسازی صنایع و طرحهای دارای پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد پرداخت می شود. 
فرماندار خوشاب نیز گفت: ناحیه صنعتی نوده انقلاب از توابع این شهرستان در مساحت ۱۰ هکتار با پیش بینی ۸۰ واحد صنعتی و اشتغالزایی ۸۰۰ نفر راه اندازی می شود.
حسن ابارشی افزود: این ناحیه صنعتی مصوبه شورای برنامه ریزی توسعه خراسان رضوی را دریافت کرده و مرحله جانمایی و استعلامهای لازم هم انجام شده است.
مرکز شهرستان ۴۰ هزار نفری خوشاب در فاصله ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.ارسال نظر


آخرین خبرها