کد خبر: 33568 | زمان مخابره: ۱۱:۳۵:۳۱ - چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 91 بازدید | |

کسب رتبه اول کشوری خراسان در اجرای مرحله دوم سامانه ثبت انبارها

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی در مرحله دوم سامانه ثبت انبارها در ثبت و ورود و خروج کالا از انبارهای استان رتبه اول کشور را کسب کرده است.
به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، علی باخرد با بیان این مطلب، اظهار کرد: استان خراسان رضوی در خصوص پیگیری و عملیات سازی طرح سامانه جامع انبارها در حوزه ثبت ورود و خروج کالا از بیش از ۱۳ هزار انبار فعال و ثبت ۴۷ هزار رسید و حواله در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا در سال جاری موفق به کسب رتبه یک کشوری در اجرای مرحله دوم سامانه جامع انبارها گردید.
وی افزود: سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا به نشانیhttps://www.nwms.ir که ۱۸ ماه پیش راه اندازی شد، در برگیرنده همه مراکز بارگیری، تخلیه، نگهداری و یا ذخیره‌سازی کالا است.
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تاکید کرد: به استناد قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تمام اشخاص حقیقی، حقوقی و صاحبین مشاغل و انبارهای تجاری موظفند در این سامانه ثبت نام نمایند.
باخرد بیان کرد: افراد مشمول در صورت عدم ثبت اطلاعات، ثبت رسید و حواله کالا در سامانه مذکور علاوه بر اینکه مشمول مجازات  مقرر در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  مرتکب تخلف احتکار و امتناع از عرضه کالا شده و با این متخلفین برابر با قوانین تعزیرات حکومتی و نظام صنفی نیز برخورد خواهد شد.ارسال نظر


آخرین خبرها