کد خبر: 33628 | زمان مخابره: ۱۳:۴۱:۳۵ - یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 82 بازدید | |

اختصاص ۶۳ هزار میلیارد تومان منابع برای تولید و اشتغال در خراسان‌رضوی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان‌رضوی از اختصاص ۶۳ هزار میلیارد تومان منابع برای تولید و اشتغال در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، «رضا جمشیدی» امروز در شصتمین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان در اتاق بازرگانی مشهد، اظهار کرد: امسال در قالب اعتبارات تبصره ۱۸ قانون بودجه دولت منابعی را برای برنامه‌هایی را برای حمایت از تولید و اشتغال پیش‌بینی کرده و در قالب ۶ دستگاه‌ ملی تفاهم‌نامه‌هایی را میان سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت‌خانه منعقد شده است.

وی ادامه داد: مجموع منابعی که پیش‌بینی شده حدود ۶۳ هزار میلیارد تومان بوده و برای این رقم حدود ۳۰۰۰ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات پیش‌بینی شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان‌رضوی افزود: یکی از این برنامه‌ها مربوط به حوزه وزارت سازمان صمت بوده که مجموع منابع این حوزه حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان از کل ۶۳ هزار میلیارد تومان بوده و حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان هم برای طرح‌های نیمه تمام پیش‌بینی شده است.

جمشیدی خاطرنشان کرد: هم‌چنین حدود ۳۵۰۰ میلیارد تومان برای طرح‌های بازسازی و نوسازی پیش‌بینی شده و ۴۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گردش برای واحدهای صنعتی و معدنی لحاظ شده است.

وی یادآور شد: ما در سال گذشته نخستین و تنها استانی بودیم که کمک‌های فنی و اعتباری را به‌صورت عملیاتی انجام دادیم، ما در تخصیص‌های عمرانی خود میزان تخصیص نقد کمی داشتیم.ارسال نظر


آخرین خبرها