کد خبر: 33728 | زمان مخابره: ۱۴:۲۹:۰۶ - دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 91 بازدید | |

ایجاد تولید و اشتغال، نگین ارزشمند حوزه صنعت در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: ایجاد تولید و اشتغال از شروع انقلاب اسلامی با راه‌اندازی فعالیت‌های صنعتی و اقتصادی در کشور آغاز شد و در استان نیز با راه‌اندازی اولین شهرک صنعتی بعد از انقلاب اسلامی تا اکنون ادامه دارد.
به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی‌زاده مقدم، در نشست هیأت مدیره این شرکت، اظهار کرد: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فرصت‌ها یک یه یک نمایان شد و جوانان با رهبری معمار کبیر انقلاب از آن استفاده کردند و امروز انقلاب اسلامی به دستاوردهای بسیار عظیمی در حوزه‌های مختلف دست یافته است.
وی افزود: ایجاد تولید و اشتغال، نگینی ارزشمند برای حوزه صنعت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی بوده که امروز با اشتغال بالغ بر ۷۵ هزار نفر، یکی از نمونه‌های بارز دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه صنعت است.
مهدی‌زاده مقدم بیان کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تاکنون بالغ بر ۲۶۰۰ طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری ۴۰ هزار و ۳۱۶  میلیارد ریال افتتاح و راه‌اندازی شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی عنوان کرد: دهه مبارک فجر فرصت بسیار مناسبی برای نشان دادن خدمات و دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی در تمام حوزه‌ها و بخش‌ها بوده و همه باید تلاش کنیم تا به بهترین نحو ممکن تبیین شود.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۴۵ درصد از صنایع، ۴۰ درصد از اشتغال صنعتی و ۲۴ درصد از سرمایه‌گذاری استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی قرار دارد که زمینه تولید و اشتغال را با ۴۸ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب و ۴۰ شهرک فعال فراهم کرده است.
مهدی‌زاده مقدم گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی طی این ۴۰ سال، پیشرفت و ثمرات بسیار عظیم و مطلوبی داشته که این دستاوردها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، الگوی بسیاری از کشورها شده و از آن استفاده می‌کنند.ارسال نظر


آخرین خبرها