کد خبر: 33753 | زمان مخابره: ۱۳:۵۴:۱۳ - چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 32 بازدید | |

همزمان با دهه مبارک فجر عامل رفاه خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی آغاز بکار کرد

همزمان با دهه مبارک فجر، طی آئینی عامل رفاه خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان در این مراسم که رئیس و تعدادی از اعضای هیات مدیره خانه حضور داشتند، ضمن رونمایی از ساختمان و دفتر عامل رفاه، فعالیتهای این بخش رسماً آغاز شد.

خانم رجب پور مدیر بخش رفاه خانه صنعت، معدن و تجارت استان در سخنانی با اشاره به فعالیتهای پیش بینی شده اظهار داشت: به منظور ایجاد نشاط اجتماعی میان اعضای خانه و فعالان اقتصادی برنامه های متنوعی در دست اقدام است که بزودی اعلام میشود. وی با بیان اینکه خدمات حوزه رفاه خانه صنعت در دو بخش استانی و کشوری ارائه خواهد شد اظهار داشت: به این منظور کلوپ ویژه رفاهی اعضای خانه و انجمنهای صنایع همگن ایجاد میشود.

خانم رجب پور خدمات گردشگری، مراسم های خانوادگی، خدمات اقامتی و تفریحی را از جمله خدمات پیش بینی شده بیان کرد و ادامه داد: به این منظور کادر حرفه ای شرکت سپهر پارسیان در خدمت فعالان اقتصادی خواهند بود.

در ادامه این مراسم مهندس حسینی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی هم در سخنانی ابراز امیدواری نمود ، با آغاز بکار عامل رفاه، رسالت اجتماعی خانه در جهت خدمت بدون منت به جامعه تولیدکنندگان  بیش از گذشته محقق شود.

در این مراسم پس از افتتاح دفتر عامل رفاه خانه صنعت، معدن و تجارت استان ، برنامه های آتی عامل رفاه تشریح شد.ارسال نظر


آخرین خبرها