کد خبر: 33883 | زمان مخابره: ۱۵:۳۱:۴۷ - سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 143 بازدید | |

ارائه خدمات به صنعتگران در شهرکهای خراسان رضوی الکترونیکی شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: سامانه اینترنتی خدمات الکترونیک برای متقاضیان و صاحبان صنایع در شهرکها و نواحی صنعتی استان راه اندازی شد.

مسعود مهدی زاده مقدم روز دوشنبه در نشست مدیران شهرکها و نواحی صنعتی خراسان رضوی افزود: هدف از راه اندازی این سامانه تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان و صاحبان صنایع، کاهش هزینه های آنان و جلوگیری از هدر رفت هزینه و زمان است.

وی به فراهم بودن بسترهای لازم الکترونیکی در فرآیندهای کاری برای صنعتگران اشاره و بیان کرد: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در راستای اهداف سیاستهای دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع، سامانه خدمات الکترونیکی را به آدرس http://eservice.isipo.ir بر روی پایگاه اینترنتی خود قرار داده است. از این طریق صاحبان صنایع و متقاضیان می توانند به منظور دریافت خدمت شهرکها و نواحی صنعتی برای انجام امور خود و تسهیل در کار بهره گیرند. 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی ادامه داد: همه خدماتی که تاکنون در میز خدمت این شرکت به صورت حضوری به ارباب رجوع ارائه می شد، در سامانه اینترنتی خدمات الکترونیکی متقاضیان عرضه شده بنابراین از این پس نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان و سرمایه گذاران نیست. 

وی گفت: متقاضیان با ثبت نام در سامانه http://eservice.isipo.ir می توانند خدماتی از جمله صدور مجوز حق بهره برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات شهرک‌ها، نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی، تحویل زمین، مجوزهای تغییرات قرارداد حق بهره برداری، شهرکها و نواحی صنعتی غیردولتی، ساخت واحدها و تغییر کاربری و نیز ارائه خدمات عمومی، صدور مجوز ارائه تسهیلات، معرفی نامه بانک و ضمانت نامه، آموزش شاغلان، حمایت از پایان نامه های دانشجویی، اجرای طرحهای پژوهشی، صدور معرفی نامه جهت پذیرش در بورس کالا و فرابورس، حمایت از ارائه خدمات فناورانه، انتقال قطعی سند مالکیت و بازرسی و رسیدگی به شکایات را به صورت غیرحضوری و اینترنتی دریافت کنند. 

۴۵ درصد واحدهای صنعتی، ۴۰ درصد از اشتغال صنعتی و ۲۴ درصد از سرمایه‌ گذاری خراسان رضوی در ۴۰ شهرک و ناحیه صنعتی خراسان رضوی قرار دارد.ارسال نظر


آخرین خبرها