کد خبر: 34410 | زمان مخابره: ۱۴:۵۶:۳۷ - یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 23 بازدید | |

مس فروشان در نخستین دیدار با مدیران ارشد خانه صنعت ، معدن وتجارت استان ؛ بخش خصوصی مقتدر حلال مشکلات اقتصادی است

در دیدار هیات مدیره ، مدیران بخش های مختلف خانه صنعت ، معدن وتجارت خراسان رضوی با رئیس جدید سازمان صنعت ، معد ن وتجارت استان چگونگی همکاری های مشترک برای رونق تولید بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت ،معدن وتجارت  در نخستین دیدار مدیران این تشکل  با مهندس مس فروش بر استفاده از ظرفیتهای بخش خصوصی با محوریت خانه  خانه برای گره گشایی از مشکلات تولید تاکید شد .

در این دیدار مهندس حسینی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در سخنانی با تقدیر از زحمات رئیس پیشین سازمان صمت تاکید کرد : امیدوارم با عنایت به تجربیات خوب آقای مس فروش ، در این دوره شاهد گسترش روز افزون همکاری های بخش دولتی وخصوصی باشیم .

وی با بیان این که بسیاری از مشکلات موجود با اجماع وخرد جمعی تشکلها قابل رفع است ، ادامه داد: تمام توان کارشناسی خانه صنعت ، معدن وتجارت  ، انجمن ها  وکمیسیون های تخصصی تحت پوشش آماده همیاری و کمک به سازمان  صمت استان برای شکوفایی تولید است .

در این جلسه همچنین مهندس مس فروش هم در سخنانی بر مشورت با بخش خصوصی برای رونق تولید تاکید کرد وگفت : معتقدم برای حل گرفتاری های اقتصادی نیازمند بخش خصوصی مقتدر هستیم .

وی افزود : صمیمانه از مدیران و اعضاء خانه صنعت ، معدن وتجارت می خواهم برای رونق تولید وتوسعه سرمایه گذاری ها به یاری سازمان صمت استان بشتابند .

رئیس سازمان صمت استان در ادامه بر استفاده از خلاقیت ها وپتانسیل های دو طرف برای رفع مصائب فعالان اقتصادی وتولید کنندگان تاکید کرد .

 

 

 

 ارسال نظر


آخرین خبرها