کد خبر: 8623 | زمان مخابره: ۱۰:۲۹:۳۵ - سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 638 بازدید | |

استاندار جدید خراسان رضوی کمک و همراهی همه اقشار را برای حل مشکلات خواستار شد

استاندار جدید خراسان رضوی گفت:کمک و همراهی همه اقشار ، قومیت ها ، گروههای سیاسی و مسوولان برای مشکلات این استان پهناور مورد انتظار است.

علیرضا رشیدیان عصر دوشنبه در مراسم معارفه خود که با حضور وزیر کشور در سالن صبای مشهد برگزار شد، افزود: همه قشرها از جمله از جوانان و دانشگاهیان، قومیت ها و گروههای سیاسی دخیل در انتخابات سال جاری قابل احترام هستند و دیدگاهها و راهکارهای آنها در بخشهای مختلف به حل مشکلات کمک می کند.

وی اظهارداشت: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در خراسان رضوی، حل مشکلات کمبود آب ، رفع مشکلات پیمانکاران طرحهای عمرانی، بهبود وضعیت اشتغال و اهتمام به بخش تعاونی نیز از برنامه های سال آینده در این استان خواهد بود.

وی گفت : حماسه سیاسی با حضور پر شور مردم کشورمان در سال جاری تحقق یافت و امید است اکنون که سیاست های اقتصادی مقاومی توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است، حماسه اقتصادی نیر با همراهی مردم محقق شود.

رشیدیان در ادامه با قدر دانی از اعتماد هیات دولت و سپردن مسوولیت خطیر استان خراسان رضوی به وی ،اظهارداشت خدمت در هر نقطه از کشور و در نظام جمهوری اسلامی یک توفیق و افتخار است اما در خطه خراسان رضوی و در جوار بارگاه منور رضوی افتخار بزرگتری است.

وی از تلاش همه مسوولان گذشته قدردانی کرد و از مسوولان دستگاههای اجرایی خراسان رضوی خواست تا با تلاشی بیش از پیش به کارها ادامه داده و به تحولات مدیریتی نگاهی مثبت داشته باشند زیرا تغییرات به معنای ضعف و عدم توانمندی آنها نیست.ارسال نظر


آخرین خبرها