کد خبر: 31778 | زمان مخابره: ۱۲:۱۴:۴۹ - دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 127 بازدید | |

ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن استان آغاز بکار کرد

نخستین جلسه ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با حضور دبیران تشکلهای عضو ستاد در خانه صنعت ، معدن و تجارت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، در این جلسه ابتدا دکتر ابراهیمی در سخنانی با بیان این که امسال نیز به مانند سنوات گذشته فرم انتخاب و ارزیابی واحدهای نمونه در اختیار تشکلها قرار می گیرد ، خواستار اطلاع رسانی گسترده به اعضاء و نیز ارائه نقطه نظرات پیشنهادی برای انتخاب واحدها و چگونگی برگزاری مراسم شد.

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه واحدهای نمونه امسال طبق دستورالعمل صادره انتخاب و توسط ستاد معرفی خواهد شد گفت: حداقل ۳۰درصد از واحدهای نمونه جدید و ۳۰درصد از کل واحدهای برتر از شهرستانهای استان انتخاب خواهند شد.

وی افزود: فرم های مربوطه به زودی از طریق تشکلها در اختیار مدیران واحدهای صنعتی و معدنی قرار میگیرد و واحدها حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت ماه برای تکمیل و تحویل فرم ها فرصت دارند.

در این جلسه پس از بیان نقطه نظرات توسط آقایان دکتر مرادی دبیر انجمن مدیران، جهانپور نماینده شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مهندس کامرانفر نماینده اتاق بازرگانی و مهندس کیومرثی نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان روسای کمیته چهارگانه ذیل ستاد انتخاب شدند.

گفتنی است مراسم روز ملی صنعت و معدن ۱۴ تیرماه در مشهد برگزار می گردد.ارسال نظر


آخرین خبرها