کد خبر: 33591 | زمان مخابره: ۱۴:۴۵:۲۸ - سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 50 بازدید | |

مهندس حسینی :برخی از خیابان های مشهد به نام بزرگان صنعت نامگذاری می شود

مهندس حسینی در نشست هیات مدیره انجمن بتن استان گفت : از سه سال قبل پیشنهادات خانه صنعت ،معدن ،و تجارت برای نامگذاری برخی از خیابانهای شهر به نام صنعتگران خوش نام به شورای شهر و شهرداری ارایه شده است.

وی افزود : با پیگیری های انجام شده شاهد نامگذاری برخی از خیابانهای مشهد و نیز شهرکهای صنعتی به نام کارآفرینان خوش نام خواهیم بود.

وی ادامه داد : از شهردار محترم مشهد برای عملیاتی کردن پیشنهاد خانه صنعت ،معدن و تجارت استان در اکران تصاویر نام اوران صنعت سپاسگزاریم.

گفتنی است در جلسه اخیر شهردار جدید مشهد با مدیران ارشد خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی پیشنهاد اکران تصویر نام آوران صنعت در خیابانهای پایتخت معنوی مطرح که با استقبال شهردار مواجه شده بود.

گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان حاکی است از سه سال قبل مدیران ارشد این تشکل در جلسات با اعضای شورای مشهد، شهردار سابق و فعلی پیشنهاد اکران تصویر نام آوران و نامگذاری خیابانهای این شهر را به نام بزرگان صنعت و معدن به مسئولان شهرداری ارائه کرده بودند.

حاصل این تلاش از هفته جاری محقق شد و مردم با نام و تصویر سرداران تولید که عمری را برای آبادانی، توسعه و استقلال اقتصادی کشور تلاش کرده اند، آشنا شدند.

روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی مراتب تقدیر خود را از این اقدام ارزشمند شهرداری محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مشهد اعلام می دارد .ارسال نظر


آخرین خبرها