کد خبر: 33630 | زمان مخابره: ۱۳:۴۶:۰۵ - یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 62 بازدید | |

رشد ۷۴ درصدی ثبت سفارشات در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با توجه به اینکه ثبت سفارشات ما در استان نسبت به مدت مشابه ۷۴ درصد رشد داشته، کنترل و نظارت این موضوع دشوار است.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، راضیه علیرضایی در شصتمین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان در اتاق بازرگانی مشهد، در خصوص ثبت سفارشات استان، اظهار کرد: ثبت سفارشات در استان حدود ۲۰ روز است که تفویض اختیار شده است.
وی ادامه داد: زمانی که در وزارت‌خانه این کار انجام می‌شود، ۳۳۰۰ مورد به صورت یک جا در کارتابل ما وارد شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی افزود: با توجه به اینکه ثبت سفارشات ما در استان نسبت به مدت مشابه ۷۴ درصد رشد داشته، کنترل و نظارت این موضوع دشوار است.
علیرضایی عنوان کرد: در شب گذشته حدود ۲۶۰۲ پرونده در کارتابل داشتیم که ۷۰۴ پرونده را تایید نهایی کردیم و گزارش کارشناسی ۲۶۴ پرونده ما صورت گرفته است.
وی تاکید کرد: زمانی که ورودی ثبت سفارشات افزایش پیدا کرد؛ باید بر نیاز تولید، نیاز قابل تامین از داخل کشور و قیمت‌ها نظارت کافی اعمال شود.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: ما برای تاییدیه‌های خود در شرایط سختی قرار داریم، اما تلاش خود را انجام داده‌ایم و به حدود یک سوم از پرونده‎های خود رسیدگی کامل مبذول کرده‌ایم.
علیرضایی اضافه کرد: ما در ساماندهی این امر و بررسی پرونده‌ها نیز از همیاری و کمک تشکل‌ها استفاده خواهیم کرد.ارسال نظر


آخرین خبرها