کد خبر: 33741 | زمان مخابره: ۱۳:۳۴:۴۲ - چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 106 بازدید | |

تفاهم نامه معین اقتصاد مقاومتی در فریمان منعقد شد

 تفاهم نامه معین اقتصاد مقاومتی بین شرکت شیشه فلوت کاویان، استانداری خراسان رضوی و سایر بخشهای مرتبط به منظور آبادانی فریمان روز سه شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان با حضور استاندار خراسان رضوی منعقد شد.

به گزارش ایرنا، این تفاهم نامه با هدف توسعه شهرستان فریمان از سوی شرکت شیشه فلوت کاویان به عنوان معین اقتصادی منطقه هفتم استان، استانداری خراسان رضوی، نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری، ائمه جمعه اهل سنت و شیعه و رئیس دادگستری فریمان امضا شد. 

براساس این تفاهم نامه ۳۰ طرح با سرمایه گذاری ۱۹۰ هزار و ۳۴۷ میلیارد ریال در حوزه های صنعت، کشاورزی و گردشگری با اشتغال زایی برای بیش از پنچ هزار و ۵۰۰ نفر در شهرستان فریمان اجرا می شود.

این اقدام در راستای اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی پیشنهادی استاندار خراسان رضوی انجام شده است.
تحقق به رویکرد دولت جهت دستیابی به عدالت اجتماعی و توازن منطقه ای با توجه به شرایط اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و طبیعی منطقه از اهداف انعقاد تفاهم نامه برای توسعه فریمان با الگوبرداری از طرح موفق مشابه در قلعه گنج کرمان عنوان شده است.

رزم حسینی استاندارخراسان رضوی در سفر امروز به فریمان پس از افتتاح چند واحد صنعتی در شهرک کاویان و نشست ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور در مزار شهدای گمنام این شهر به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
مرکز شهرستان ۹۴ هزار نفری فریمان در ۷۷ کیلومتری مشهد واقع است.ارسال نظر


آخرین خبرها