کد خبر: 9052 | زمان مخابره: ۱۲:۵۷:۲۴ - چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۴ نظر | دفعات مشاهده : 5,139 بازدید | |

تجمع بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت مقابل مجلس

جمعی حدود ۶۰ نفر از بازرسان طرح تشدید سازمان صنعت، معدن و تجارت که از همه استان‌های کشور نمایندگانی از آنان حضور دارند صبح امروز (یکشنبه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

 مجموع کل بازرسان سازمان طرح تشدید سازمان صنعت، معدن و تجارت بالغ بر ۳۵۰۰ نفر است که نمایندگان آنها با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار تبدیل وضعیت قراردادی معین کار به شرکتی بودند.
۱۴ ديدگاه مطلب براي " تجمع بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت مقابل مجلس " ارسال شده است.

 1. مهدی گفت:

  من خیلی خیلی برای تهیه کننده این خبر متآسفم زیرا تجمع کننده ها بیش از ۳۰۰ نفر بودند و در همه سایت ها اعلام شده و ثانیا خواهان عدم تبدیل به شرکتی هستند
  عزیزم رسالت خبری سنگین است خیلی خیلی دقت کن

 2. بازرس گفت:

  لطفا اصلاح کن خبر را برعکس نوشتی ما بازرسان ۳۰۰ نفر جلوی مجلس خواستار باقی ماندن به صورت قرارداد کار معین با سازمان صنعت معدن و تجارت هستیم . نه اینکه یک پله به عقب برگردیم و شرکتی شویم .
  خبرهات رو ازکجا میگیری؟؟؟
  لینک خبر درستhttp://www.icana.ir/Fa/News/252312

 3. بازرس ناشناس گفت:

  باسلام واحترام
  ۵ بازرس در یکی از از شهرستانهای ایران پهناور مشغول بازرسی هستیم که در سال ۹۲ نزدیک ۱۷۰میلیون تومان جریمه واحدهای صنفی گرانفروش وبه تعزیرات حک.متی شهرستان معرفی شده و…
  اگر ماهیانه با حقوق واضافه کاری وعیدی و…. یک میلیون تومان بهمان حقوق دادند جمعاً۶۰میلیون تومان پرداخت شده که ۱۱۰ میلیون تومان سود برای دولت داشتیم و….
  در استانه اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها خوب انگیزه ای برای کنترل بهمان دادند دستشون درد نکنه لطفا ًاطلاع رسانی کنید…..

 4. بازرس گفت:

  با سلام و احترام

  بازرسان مدافعان حقوق مردم در مقابل متخلفین هستند. همگی از قشر تحصیل کرده و متعهد به نظام میباشند. سن استخدام همه بازرسان پس از چندین سال کار شبانه روزی سپری شده و انتظارشان از دولت تبدیل به نیروی رسمی است. بازرسان در طی چندین سال با حداقل حقوق کار کرده اند و اعتراضی نداشته اند. اکنون که دولت میخواهد این نیروها را به قرارداد شرکتی تبدیل کند، این کار را ظلمی در حق خود میدانند که در سرما و گرما، با زبان روزه، در شب عید و … در طول سال از حقوق مردم در مقابل گرانفروشی و سایر تخلفات ایستادگی و برخورد کرده اند. آیا اکنون که سن استخدام این بازرسان سپری شده، تبدیل به پیمانی حق این نیروهای زحمتکش نیست؟

  • فرامرزی گفت:

   انشااله مشکل مرتفع خواهد شد ، منبع خبر خبرگزاری ایسنا بوده است لذا ضمن پوزش ، نکته مهم حساس نمودن مسئولان به مشکل شما عزیزان است که انشااله حل خواهد شد.

 5. بازرس گفت:

  خبرگذاری محترم خواهشا خبر رو درست پخش کنیید ما بازرسان صنعت و معدن خواستار جلوگیری تبدیل وضعیت بازرسان که ۲سال می باشد که باقرارداد کارمعین مشغول انجام وظیفه هستیم ککه اخیرا وزارا مطبوع قصد تبدیل قرارداد به شرکتی که نه خدایی دارد نه آخرتی را داشتند.لازم به توضیح است امرنظارت و بازرسی یک امر حاکمیتی هستش که از وظایف ذاتی دولت به شمار میاددر ضم طبق اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی حضرت آقا بای امر نظارت و بازرسی بصورت شفاف و مقتدرانه ادامه یابد.من از شما یک سوال دارم آیا با شروع شدن فاز دوم هدفمندی این اقدام به معنی باز گذاشتن دست گرانفروشان و محتکران نیست آیا این ظلمی عظیم در حق مردم طبقه پایین که صاحبان اصلی این نظام و انقلاب هستند،نیست؟

  • فرامرزی گفت:

   ضمن تشکر از ابراز نظر حضرتعالی ، هدف ما نیز از درج خبر حساس نمودن مسئولان امر به مشکل شما عزیزان میباشد ، زحمات شما عزیزان بر کسی پوشیده نیست .

 6. علی گفت:

  نشر کننده محترم خبر لطفاً خبر را سانسور نفرمائید و اگر در مقابل مجلس خبرنگار نداشتید لطفاً به سایت های معتر و یا لینک اخبار ۲۰٫۳۰ مراجعه نموده و تعداد بازرسان را سانسور نفرمائید. لازم به توضیح اینکه تعداد بازرسان بیش از ۶۰۰ نفر و از کلیه استانها و شهرستاان های کشور به عنوان نماینده آن استان و شهرستان محترم حضور داشتند. در ضمن خواستار تبدیل وضعیت و جلوگیری از عقب گرد کار صادقانه و شبانه روزی ۶ ساله خود در انواع طرح ها بوده اند(نشر کننده محترم خبر از جمله خدماتی که تعداد بازرسانی را که شما سانوسر نموده اید برای شما طی این ۶ سال انجام وظیه نموده اند محض یادآوری به اطلاع می رساند
  :۱-طرح عید نوروز و نمایشگاه های عرضه کالای بهاره و پائیزه – طرح رمضان – طرح بازگشائی مدارس و …. که به مدت ۱۵ الی ۳۰ روز مسقر در کلیه نقاط کشور از جمله بازار نمایشگاه های بین المللی ترمینال ها مراکز خرید انبار و چادرهای میوه و هتل ها و رستوران ها و … که این بازرسان حتی برای خرید عید خانواده خود زمان نداشتند.
  )با تشکر

  • فرامرزی گفت:

   زحمات این عزیزان بر کسی پوشیده نیست و انشااله با مساعدت متولیان امر مشکلات نیز برطرف گردد ، منبع خبر فوق خبرگزاری ایسنا بوده است ، ضمن تشکر از ابراز حساسیت حضرتعالی

 7. بازرس گفت:

  حضور محترم آقای فرامرزی
  سلام علیکم
  احتراما با توجه به درج خبر اشتباه از سایت ایسنا در خصوص تعداد بازرسان و همچنین درج اشتباه درخواست بازرسان زحمتکش لطف بفرمایید به جبران این اشتباه اصل خبر را به بهترین نحو در سایت و یا در سایر رسانه ها چاپ و درج نمایید
  با تشکر

  • فرامرزی گفت:

   ضمن تشکر از ابراز نظر صورت گرفته ، نظرات همکاران حضرتعالی نیز در ذیل خبر قابل مشاهده است . انشااله در فضایی آرام و با مفاهمه و گفتگو مشکلات شما عزیزان صبور و زحمتکش حل خواهد شد .

ارسال نظر


آخرین خبرها