کد خبر: 9213 | زمان مخابره: ۱۲:۳۵:۱۶ - یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 514 بازدید | |

میزان درآمدهای وصولی خراسان رضوی به ۹۱ درصد افزایش یافت

مدیر کل دیوان محاسبات خراسان رضوی گفت: میزان درآمدهای وصولی این استان از ۸۷ درصد در سال ۱۳۹۱ به ۹۱ درصد طی سال گذشته افزایش یافت.

محمد نفیسی فر روز شنبه در جریان بازدید از بخشهای مختلف اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی بدون توضیح بیشتر، افزود: درآمدهای وصولی با تلاش دست اندرکاران ذیربط و تحقق بخش قابل توجهی از درآمدهای مالیاتی طی دو ماهه سال گذشته رشد قابل توجهی داشت.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی وی ادامه داد: اداره کل دیوان محاسبات از هر گونه اقدام و تعامل و همراهی برای جذب درآمدهای مالیاتی مودیان و موسسات اقتصادی در استان مضایقه نمی کند.

وی گفت: مالیات جمع آوری شده برخی از موسسات بزرگ فعال در خراسان رضوی باید به استان منتقل و صرف عمران و آبادانی و توسعه این منطقه شود.

مدیر کل امور مالیاتی خراسان رضوی نیز گفت: باید با برنامه ریزی صحیح و نگاه درآمد زا امکان رقابت سالم بین تولید کنندگان و سایر مشاغل در این استان افزایش یابد.

ˈحمید ابدیˈ افزود: باید در کنار ایجاد فضای کسب و کار سالم برای مردم و از جمله جوانان برای تحقق درآمدهای مالیاتی به عنوان یکی از مولفه های افزایش سطح درآمدهای استان تلاش کنیم.

وی همچنین هماهنگی و تعامل دیوان محاسبات این استان را با این اداره کل در راستای تحقق اهداف و وظایف تعیین شده و از جمله برای تحقق درآمدهای مالیاتی مهم دانست.ارسال نظر


آخرین خبرها